Perşembe
Yağışlı
2°C | 10°C
Cuma
Sağanak Yağışlı
2°C | 13°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
2°C | 16°C

“Memurlarımız Belediyemiz İçin Önemli”

“Memurlarımız Belediyemiz İçin Önemli”

Memur-Sen’e bağlı olarak faaliyetlerini yürüten BEM Bir-Sen ve Belediye memurları arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

BEM BİR-SEN Çanakkale İl Başkanı Fikret Deniz’in katılımıyla gerçekleşen protokolle ilgili açıklama yapan Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, “Bu meşakkatli yolda iyi hizmet yapabilmek için önce personel memnuniyeti ardından başarı gelmektedir. Personelin moral motivasyonlarını artırması için ufak da olsa bir doping olmasını amaçlıyoruz. Sosyal denge sözleşmesinin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
BEM Bir-Sen İl Başkanı, Başkanı Fikret Deniz’in “Amacımız öncelikle yapılacak olan hizmetlerde
üyelerimizin performanslarını artırabilmek ve kendilerini işe motive edebilmek için menfaatleri doğrultusunda onların haklarını korumak ve üyelerimize daha geniş imkânlar sağlamaktır. Üyelerimiz için Lapseki Belediyesi ile 1 yıllık olmak üzere SDS tavanından %90 gibi bir miktar artış yapılarak sözleşmeler imzalandı, ayrıca her gittiğimiz yerde bizleri sıcak karşılayan sayın başkanlarımıza ve değerli üyelerimize bize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Sözleşmelerinin imzalanmasının ardından, BEM Bir-Sen İl Başkanı Fikret Deniz Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’a BEM Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay adına teşekkür plaketi verdi.

abcd

Copyrigt © 2016 Lapseki Belediyesi Resmi İnternet Sitesi ®