Cumartesi
Az Bulutlu
11°C | 26°C
Pazar
Çok Bulutlu
10°C | 26°C
Pazartesi
Az Bulutlu
10°C | 27°C

Belediye Personeline İtfaiye Eğitimi

Sizin Belediye Başkanlığının, hizmet içi eğitim seminerleri sürüyor. Teorik ve Uygulamalı Yangın ve İtfaiye eğitimi büyük ilgi gördü. Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda yapılan seminere Belediye Başkan Yardımcısı'nın yanı sıra belediye memur ve işçileri ile daire amir ve müdürleri katıldı.

Sizin Belediye Başkanlığının, hizmet içi eğitim seminerleri sürüyor. Teorik ve Uygulamalı Yangın ve İtfaiye eğitimi büyük ilgi gördü. Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda yapılan seminere Belediye Başkan Yardımcısı'nın yanı sıra belediye memur ve işçileri ile daire amir ve müdürleri katıldı.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eğitim Amiri tarafından verilen seminerde, yangına ilk müdahale, yangın çeşitleri, yangın söndürme metotları ve hangi yangına nasıl ve hangi araçlarla müdahale edileceği gibi konularda detaylı bilgiler verildi. Slayt ve videolu gösterimle de kamuoyunda büyük yankı uyandıran yangınlar ve bu yangınlarda yapılan doğrular ile hayati yanlışlar da masaya yatırıldı. Belediye çalışanlarının sorularının da yanıtlandığı seminer yaklaşık üç saat sürdü. Belediye Başkan Yardımcısı , itfaiye amirine teşekkür ederek, personele yönelik eğitim seminerlerinin devam edeceğini açıkladı. 

Copyrigt © 2016 Lapseki Belediyesi Resmi İnternet Sitesi ®